Kontakt

    60 lagspillere. Ett lag.

    Et lag handler om å skape, forme og utvikle. Det handler om samhold og samspill.

    Et lag er et fellesskap, en enhet med felles verdier.

    Tilbud og salg

    sverre gregersen

    Sverre Gregersen

    Markedsleder og kalkulasjon

    488 96 364

    sverre@lagentreprenor.no

    sigurd svendgård

    Sigurd Svendgård

    Anleggsleder

    934 94 708

    sigurd@lagentreprenor.no

    Ole Jørgen Wold

    Ole Jørgen Wold

    Anleggsleder

    452 15 102

    ole.jorgen@lagentreprenor.no

    Prosjektledere og baser

    Ole Gustad

    Ole Gustad

    Prosjektleder

    918 31 257

    ole@lagentreprenor.no

    torbjørn leirset

    Torbjørn Leirset

    Prosjektleder og partner

    994 35 800

    torbjorn@lagentreprenor.no

    Erik Kvelstad

    Erik Kvelstad

    Prosjektleder

    904 10 249

    erik@lagentreprenor.no

    Ole Daniel Kjesbu

    Ole Daniel Kjesbu Stensli

    Prosjektleder

    974 34 582

    oledaniel@lagentreprenor.no

    Olav Lian

    Olav Lian

    Prosjektleder

    950 47 588

    olav@lagentreprenor.no

    thomas hermann

    Thomas Hermann

    Anleggsleder

    951 60 841

    thomas@lagentreprenor.no

    rune sagvold

    Rune Sagvold

    Anleggsleder

    454 74 171

    rune@lagentreprenor.no

    Jørgen Hopstad By

    Jørgen Hopstad By

    Anleggsleder

    905 41 695

    jorgen@lagentreprenor.no

    Thomas Rotmo

    Thomas Olafsen Rotmo

    Bas

    913 08 244

    thomas.rotmo@lagentreprenor.no

    Tillitsvalgte

    Emil Øyen

    Emil Øyen

    Klubbleder

    991 11 452

    emil@lagentreprenor.no

    Marius Røkke

    Hovedtillitsvalgt

    976 34 545

    mariusr@lagentreprenor.no

    Administrasjon og ledelse

    lars petter sjøvold

    Lars Petter Sjøvold

    Daglig leder

    928 04 907

    lars.petter@lagentreprenor.no

    andor jermstad

    Andor Jermstad

    Økonomileder

    928 95 368

    andor@lagentreprenor.no

    john magnus lello

    John Magnus Lello

    Prosjektsjef

    997 24 214

    john.magnus@lagentreprenor.no

    morten øyen

    Morten Øyen

    HMS-leder

    917 73 410

    morten@lagentreprenor.no

    hanne lusie grande dahlum

    Hanne Grande Dahlum

    HR-leder

    928 65 018

    hanne.grande@lagentreprenor.no

    ragne smebye nordvik

    Ragne Smebye Nordvik

    Prosjektcontroller

    926 17 098

    ragne@lagentreprenor.no

    Fant ingen resultater.