Kontakt

    75 fageksperter. Ett lag.

    Et lag handler om å skape, forme og utvikle. Det handler om samhold og samspill.

    Et lag er et fellesskap, en enhet med felles verdier.

    Tilbud og salg

    Søkeresultat

    sverre gregersen

    Sverre Gregersen

    Kalkulasjon

    488 96 364

    sverre@lagentreprenor.no

    Tor Arne Leirset

    Tor Arne Leirset

    Prosjektleder småprosjekt

    452 75 088

    tor.arne@lagentreprenor.no

    Ole Gustad

    Ole Gustad

    Innkjøpsleder

    918 31 257

    ole@lagentreprenor.no

    Tomas Gudding

    Tomas Gudding

    Kalkulasjon

    908 76 510

    tomas@lagentreprenor.no

    Prosjektledere og baser

    torbjørn leirset

    Torbjørn Leirset

    Prosjektleder og partner

    994 35 800

    torbjorn@lagentreprenor.no

    Erik Kvelstad

    Erik Kvelstad

    Prosjektleder

    904 10 249

    erik@lagentreprenor.no

    Ole Daniel Kjesbu

    Ole Daniel Kjesbu

    Prosjektleder

    974 34 582

    oledaniel@lagentreprenor.no

    Olav Lian

    Olav Lian

    Prosjektleder

    950 47 588

    olav@lagentreprenor.no

    Peder Wold

    Peder Wold

    Prosjektleder

    466 20 454

    peder@lagentreprenor.no

    thomas hermann

    Thomas Hermann

    Anleggsleder

    951 60 841

    thomas@lagentreprenor.no

    rune sagvold

    Rune Sagvold

    Anleggsleder

    454 74 171

    rune@lagentreprenor.no

    sigurd svendgård

    Sigurd Svendgård

    Anleggsleder

    934 94 708

    sigurd@lagentreprenor.no

    Ole Jørgen Wold

    Ole Jørgen Wold

    Anleggsleder

    452 15 102

    ole.jorgen@lagentreprenor.no

    Jørgen Hopstad By

    Jørgen Hopstad By

    Anleggsleder

    905 41 695

    jorgen@lagentreprenor.no

    Thomas Rotmo

    Thomas Olafsen Rotmo

    Bas

    913 08 244

    thomas.rotmo@lagentreprenor.no

    Emil Øyen

    Emil Arnold Øyen

    Bas

    991 11 452

    emil@lagentreprenor.no

    lars johnson

    Lars Johnson

    Ansvarlig, serviceavdelingen

    416 46 988

    lars@lagentreprenor.no

    finn roar axelsson

    Finn Roar Axelsson

    Hovedverneombud og hovedtillitsvalgt

    419 29 997

    finn.roar@lagentreprenor.no

    Administrasjon og ledelse

    lars petter sjøvold

    Lars Petter Sjøvold

    Daglig leder

    928 04 907

    lars.petter@lagentreprenor.no

    andor jermstad

    Andor Jermstad

    Økonomileder

    928 95 368

    andor@lagentreprenor.no

    john magnus lello

    John Magnus Lello

    Prosjektsjef

    997 24 214

    john.magnus@lagentreprenor.no

    morten øyen

    Morten Øyen

    HMS-leder

    917 73 410

    morten@lagentreprenor.no

    hanne lusie grande dahlum

    Hanne Grande Dahlum

    HR-leder

    928 65 018

    hanne.grande@lagentreprenor.no

    ragne smebye nordvik

    Ragne Smebye Nordvik

    Prosjektcontroller

    926 17 098

    ragne@lagentreprenor.no

    vigdis pettersen

    Vigdis Pettersen

    Designveileder

    452 80 222

    vigdis@lagentreprenor.no

    Fant ingen resultater.